G. A. Scheid - jagdlicher Zigarrenschneider,
Silbermontierung, Keilerhauer, graviertes Wappen der Studentenverbindung "Corps Guestphalia" in Halle, sowie gravierte Widmung: "H. von Waldthausen s./v. Herrn Rechtsanwalt Meyer z. frdl. Erg. Oeynausen Winter 1908/09", Länge 21,5 cm, Meisterzeichen G. A. S. = G. A. Scheid, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922 für Feingehalt "900", deutsches Staatszeichen ab 1888, (Sc)
Expert: Paul-Immanuel Scolik BA, MAS
16.04.2024 - 14:30
- Dosažená cena: **
EUR 220,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Stříbro |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 16.04.2024 - 14:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.