Jarosinski & Vaugoin - 2 Wiener Schalen,
Silber, rund, Zentrum mit gefasster Medaille, darauf Darstellung der Ansicht auf die Michaelerkirche von der Stallburggasse in Wien, Dm. 9 bzw. 11 cm, Gewicht 158 g, Firmenzeichen Jarosinski & Vaugoin, Feingehaltszeichen "925" bzw. "800", Wiener Wiedehopfpunze bzw. Tukankopfpunze ab 1925, minimale Gebrauchsspuren, (Sc)
Expert: Paul-Immanuel Scolik BA, MAS
16.04.2024 - 14:54
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
Aukce: | Stříbro |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 16.04.2024 - 14:54 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.